O mnie

63010063

Nazywam się Dariusz Dulęba. Jestem trenerem tenisa od ponad 20 lat. Jestem absolwentem podyplomowych studiów trenerskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiadam II klasę trenerską oraz licencję C – trenera DTB (Niemieckiego Związku Tenisowego). Ukończyłem studia MBA z zarządzania europejskiego na ESCP-EAP w Berlinie. Odbyłem kilkuletni staż trenerski w renomowanej szkole tenisa Paulsen w Niemczech.Grałem w lidze niemieckiej i austriackiej.Moja zawodniczka Katrin Muller (15 lat) wygrała seniorskie mistrzostwa klubu,mistrzostwa okręgu oraz turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Nadrenii-Westfalii.Spędziłem na korcie za granicą ponad 5 tysięcy godzin trenerskich.Odbyłem szkolenia trenerskie z udziałem Richarda Schonborna,Dennisa van der Meera,Nicka Bollettieriego,Hansa Petera Borna(Bundestrainer DTB) ,Rudigera Johna,Barbary Ritter i innych.